icon-posta

Telefon: 515 271 206

Email: lechovice@volny.cz

Adresa: Lechovice 32, 671 63 Lechovice

Policie České republiky upozorňuje:

„Policie České republiky informuje a upozorňuje občany, že v pátek (23. srpna) a v sobotu (24. srpna) přijali tři oznámení o porušování domovní svobody na Znojemsku. Došlo k tomu v obcích Horní Dubňany, Rešice a Morašice.

Všechny případy jsou stejné. Do obce přijelo během dne plně obsazené osobní vozidlo. Skupinka troufalých zlodějů zkoušela brát za kliky domů a drze vstupovala dovnitř. Majitelé je přistihli dokonce až v ložnicích, ale ti se pohotově vymlouvali. Naštěstí se jim tentokrát nepodařilo nic odcizit. Není však vyloučeno, že ve svých protiprávních aktivitách budou pokračovat.

Policie proto varuje občany a nabádá k větší obezřetnosti. I když jste doma, vchodové dveře a vstupní vrata do dvorů a průjezdů zamykejte.

Zároveň policie žádá o spolupráci. Jestliže se v naší obci objeví podezřelé vozidlo nebo vás tyto osoby dokonce navštíví, ihned volejte linku 158. Policie okamžitě vyšle nejbližší volnou hlídku a ta vše prověří. Poznačte si registrační značku vozu a snažte si zapamatovat i podobu a zajímavosti k popisu osob. Žádná policie na světě se neobejde bez spolupráce všímavých a ochotných osob, kterým není protiprávní jednání jiných spoluobčanů lhostejné.“

vase cesty k bezpeci

banner klesti

erb
Obec Lechovice

Web by GOLDEN ORANGE s.r.o.